تاريخچه شرکت پلي استيل
شرکت پلي استيل با بيش از 30 سال افتخار در سال 1361 در شهر تبريز تأسيس گرديده است. موضوع فعاليت اين شرکت توليد انواع ظروف استيل و سينک هاي ظرفشويي مي باشد.
در سال 1372 شرکت پلي استيل توسط آقاي سيدمحمدرضا سيد صالحي زاده خريداري شده و 100 درصد سهام آن به سهام داران جديد منتقل گرديد.
در سال 74 شرکت پلي استيل با تأسيس دفتر بازرگاني خود در تهران  و ايجاد انبار فروش در تهران، گامي در جهت توسعه بازارهاي تجاري خود برداشت. همچنين در اين سال پروانه بهره برداري با ظرفيت 360000 عدد سينک در سال اخذ گشت.  
کيفيت بالا،خلاقيت،نوآوري و همچنين مشتري مداري زمينه صادرات محصولاتمان را به بيش از 35 کشور جهان امکان پذير ساخت. به طوريکه به عنوان واحد نمونه صادرات از سوي وزارت صنايع شناخته شده است..
در سال 76 لوح تقدير به عنوان واحد نمونه صادرات از طرف وزارت صنايع به شرکتت پلي استيل اهدا گرديد.
در سال 77 سايت توليدي تهران در خيابان سازمان آب احداث گرديد و گواهي فعاليت صنعتي با ظرفيت 34000 عدد انواع سينک براي اين مجموعه دريافت شد .
محصولات ما از بهترين مواد خام اوليه و با پيشرفته ترين تجهيزات توليدي همانند کشور هاي پيشرفته ساخته مي شود و توليد سينک سه لگنه براي اولين باز در خاور ميانه افتخاري ديگر براي ماست.
شرکت پلي استيل با بهره گيري از تکنولوژي مدرن آب بندي،اولين شرکت توليد کننده سينک ظرفشويي با     نوارآب بنديPU است. 
ايجاد و توسعه بخش ماشين کاري و خريد و راه اندازي دستگاههاي پيشرفته فرز و سنگ CNC در کنار واحد طراحي و مهندسي، شرکت را در ساخت قالب هاي مورد نياز خود ياري نمود تا با ايجاد تنوع در مدل هاي محصولات- بالغ بر 150 مدل سينک فانتزي و معمولي- ، بخش وسيع تري از مشتريان با سلايق و توقعات  مختلف را پوشش دهد.
در راستاي اهداف توسعه اي شرکت، در سال 84 براي سايت خرمدشت – منطقه صنعتي خرمدشت واقع در 25 کيلومتري شرق تهران – پروانه کسب براي توليد اتواع سينک و اجاق گاز دريافت و اين کارخانه راه اندازي شد. همچنين ساخت قالب هاي پلاستيک براي قطعات پلاستيکي سيفون در اين منطقه از ديگر اقدامات شرکت پلي استيل بوده است.
در سال 85 درسايت خرمدشت توليد اجاق گازهاي توکار و فردار آغاز گرديد و اين محصولات با استفاده از تأمين کنندگان معتبر جهاني از جمله sabafوschott  در مدل هاي متنوع و با کيفيتي بسيار بالا توليد و به بازار عرضه گرديد.

از ديگر افتخارات و عملکرد هاي شرکت پلي استيل مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:
1- دريافت لوح تقدير واحد نمونه صادرات از طرف وزارت صنايع
2- دريافت نشان استاندارد ملي ايران براي توليد اجاق گازهاي توکار و فردار
3- دريافت نشان استاندارد ملي ايران براي توليد سينک هاي ظرفشويي
4- راه اندازي آزمايشگاه آکروديته سينک هاي ظرفشويي براي اولين بار در ايران و دريافت گواهينامه فعاليت فوق از طرف سازمان استاندارد ايران
5- دريافت گواهينامه ISO 9001-2008
6- دريافت گواهينامه ISO 14001-2004
7- دريافت گواهينامه OHSAS 18001-2007
8- مشارکت در تدوين استاندارد ملي ISIRI 2551 براي سينک هاي ظرفشويي
9- انتخاب به عنوان واحد نمونه کيفي درسال 89 از طرف اداره کل استاندارد آذربايجان غربي
10 - انتخاب به عنوان واحد نمونه کيفي درسال 90 از طرف اداره کل استاندارد تهران